Canada Lacrosse
T-R Hunter Aggus |
tylerarmstrong_71
D-L Tyler Armstrong |
ryan_atkinson44
G-L Ryan Atkinson |
Coquitlam Adanacs
T-L Carter Badour |
burnabylakers
D-L Aidan Baker |
NewWest Salmonbellies
G-L Brayden Bell |
Victoria Shamrocks
F-R Keegan Bell |
Limestone College
F-L Matt Bennett |
Saskatchewan SWAT
T-L Colin Berglof |
McGill University
F-R Oliver Bolsterli |
@CuseMLAX
D-L Tyson Bomberry |
Toronto Beaches
G-R Bailey Brown |
St. Catharines Athletics
F-L Tyler Brown |
NewWest Salmonbellies
D-L Mack Burns |
Maple Ridge Burrards
D-R Dylan Chand |
University of Utah
D-L Aidan Christian |
Siena University
D-R Keenan Cook |
Johns Hopkins
F-L Ryan Coulter |
Stonflies
F-R Michael Cox |
Maple Ridge Burrards
D-L Brett Craig |
Orangeville Northmen
F-L Braydon Cresswell |
Quinnipiac University
F-L Foster Cuomo |
Whitby Warriors
F-R Sean Darroch |
University of Vermont
T-R Braiden Davis |
Nanaimo Timbermen
F-L Kyle Dawson |
Coquitlam Adanacs
F-R Haiden Dickson |
XXXXXX
D-L Jamie Dilks |
University of Virginia
D-L Theo Dol |
Genesee CC
T-R Ian Dolac |
Orangeville Northmen
G-R Cameron Dunkerley |
Coquitlam Adanacs
G-R Nate Faccin |
St. Catharines Athletics
D-L Brad Fannell |
Bighorns
F-L Anthony Ferrie |
burnabylakers
T-R Aaron Forster |
Brooklin LC
F-R Jake Fox |
St. Catharines Athletics
D-L Holden Garlent |
NewWest Salmonbellies
F-L Cam Garlin |
Nanaimo Timbermen
G-R Justin Geddie |
Wheeling Jesuit
F-L Jordan Getz |
Okotoks Raiders
F-L Travis Getz |
Victoria Shamrocks
F-R Tyson Gibson |
Boston Cannons
T-R Zach Goodrich |
Coquitlam Adanacs
F-L Cody Graden |
Orangeville Northmen
T-L Tyler Halls |
UMass-Lowell
T-L Cory Highfield |
University of Albany
D-L Chaunce Hill |
NAIG2017
G Dustin Hill |
Coquitlam Adanacs
F-R John Hofseth |
St. Catharines Athletics
G-R Troy Holowchuk |
Limestone College
F-R Brian Huyghue |
Okotoks Raiders
G-R Joey Janvier |
OCBLL
T-R Jack Jasinski |
Mimico Mountaineers
D-L Warren Jeffrey |
Vancouver Giants
F-L Ryan Jones |
Whitby Warriors
F-L Luke Keenan |
Peterborough Lakers
G-L Landon Kells |
Oakville Rock
F-L Andrew Kew |
Canada Lacrosse
F-R Marshal King |
Langley Thunder
T-L Dylan Kinnear |
Coquitlam Adanacs
F-L Keenan Koswin |
Langley Thunder
F-R Nathaniel Kozevnikov |
Coquitlam Adanacs
T-L Parker Kump |
Saint Leo University
F-L Charlie Kurtenbach |
UMass-Lowell
F-L Austin Lane |
@WindsorClippers
D-R Liam LeClair |
Nanaimo Timbermen
F-L Connor Leies |
Victoria Shamrocks
T-R Derek Lloyd |
Onondaga CC
F-R Travis Longboat |
jr_shamrocks
F-R Braylon Lumb |
NewWest Salmonbellies
F-R Erik Maas |
Brooklin Redmen
T-L Ryan MacSpadyen |
NewWest Salmonbellies
F-L Will Malcom |
jr_shamrocks
F-L Zach Manns |
Burlington Chiefs
D-L Matt Marinier |
Maple Ridge Burrards
F-R Kyle Marr |
Wallaceburg Red Devils
T-L Owen Martin |
Burlington Chiefs
D-L Devyn Mayea |
Florida Tech
D-L Blake McDonald |
Langley Thunder
F-R Nathan McKeigan |
Marquette University
D-R Jordan McKenzie |
St. Catharines Athletics
F-R Jake McNabb |
Orangeville Northmen
D-R Ty Mikulik |
Victoria Shamrocks
F-R Alec Molander |
NewWest Salmonbellies
D-L Riley Morgan |
Hobart College
T-R Chris Nolan |
Univerisity of Michigan
T-L Brent Noseworthy |
Onondaga CC
F-R Russ Oakes |
Belmont Abbey
F-R Liam Osborne |
CTCBLL/Generals
D-R John Peters |
@MintoCup2018
F-R Clarke Petterson |
Monmouth University
D-R Gord Phillips |
Orangeville Northmen
D-R Dustyn Pratt |
jr_shamrocks
F-L Ben Preston |
Wagner College
F-R Davis Prince |
Calgary Mountaineers
F-L Jordan Prysko |
burnabylakers
F-R Tristan Rai |
burnabylakers
D-R Ryland Rees |
Langley Thunder
D-L Thomas Rennie |
NewWest Salmonbellies
D-L Jake Richardson |
Brooklin LC
D-L Justin Robinson |
Maple Ridge Burrards
F-L Casey Rose |
FB-Seneca WarChiefs
F-L Clay Scanlan |
Langley Thunder
D-R Nick Scott |
Langley Thunder
D-L Aaron Skye |
Coquitlam Adanacs
F-R Matthew Smigel |
Victoria Shamrocks
F-R Daniel Smith |
Robert Morris
F-R Eddie Smith |
@MeaghanDRoy
D-L Matt Smith |
@presidentscup18
T-L Trevor Smyth |
MaxPreps.com
F-R Cayden Stanton |
NewWest Salmonbellies
D-R Jake Stott |
Mimico Mountaineers
D-L Matthew Sykes |
Canada Lacrosse
D-L Brendan Szabo |
Coquitlam Adanacs
G Matteo Tack |
Cornell Athletics
D-R Kason Tarbell |
FB-Nonkon Thompson
D-L Nonkon Thompson |
Mimico Mountaineers
F-R Tanner Thomson |
Syracuse University
F-L Gale Thorpe |
Orangeville Northmen
F-R Matt VanGalen |
PLL/Atlas
D-L Cade van Raaphorst |
Langley Thunder
G-R Torin Van Rheenen |
Dallas Rattlers
F-L Brad Voigt |
Chesapeake Bayhawks
F-L John Wagner |
VMI
D-L Kyle Walsh |
Toronto Monarchs
G-R Joel Watson |
Okotoks Raiders
F-L Cam Wengreniuk |
St. Catharines Athletics
T-L Thomas Whitty |
burnabylakers
D-L Pearson Willis |
Burlington Chiefs
D-L Chris Young |